שיקום שיער

עמוס דניאלי 23, רחובות

חופית- 054-431-3826

צור קשר

Hair Repair Treatment

קיט הטיפול מכיל את האנטי ברייק סייף גארד ואת האקטיבייטור, שניהם יחד יוצרים מימד חדש בטיפול וחיזוק השיער.
 קומפלקס האנטי ברייק משמש טיפול אפקטיבי במיוחד עבור שיער יבש, פגום ושבור ומעניק גמישות וחיוניות לשיער בזכות אפקט הברק הזוהר.

שיער בנוי מצרור חלבונים זעירים שקשורים זה בזה בקשרים כימיים אשר קובעים את חוזקו, קשרים אלו נוטים להיפגע כשמתרחש בשיער טיפול אגרסיבי וכתוצאה מכך השיער מאבד את חוזקו, במקרים קיצוניים בהם קשרים אלו נפגעים בהיקף גדול השיער נשבר.
 ל''אנטי ברייק'' קיימת היכולת לאחות קשרים פגומים ולייצר קשרים כימיים חדשים ובכך התכשיר מחזק את השיער ומאפשר להמשיך לטפל בשיער באופן שלא ניתן עד היום 
משקם שיער שעבר הבהרה /החלקה וניזוק, 
 בונה מחדש את הגשרים הגופרתיים בתוך השיערה,מאחה קצוות שרופים ומחזק מאוד שיער שבור ופגום...לתמיד

הגנה על שיער בתהליך

צביעה, הבהרה או החלקה

פיתוח פורץ דרך של מעבדות מון פלטין ישראל הכולל קומפלקס המורכב מרכיבים הנגזרים באופן טבעי העטופים בטכנולוגיה חדשנית. פטנט מהפכני של מעבדות שוויצריות הכוללת מערכת הובלת ניאוזומים NIOSOMES המבטיחה חדירה של100% חומרים פעילים לשכבת הקורטקס בגוף השיער. שילוב חדשני של חומצות אמינו המרכיבות את מערכת ההובלה הניאוזומית מגנות על הקשרים הקיימים בשכבת הקורטקס, המחזקים את מעטפת השיער ומגנים עליה בתהליך הבהרה/ צביעת השיער.

האנטי ברייק סייף גארד מאפשר פריצת דרך בתחום הבהרות השיער, צבעית השיער ויצירת גוונים בשיער, ושומר על מבנה השערה בעיקר בשיער מובהר ופגום ובכך מאפשר פעולות כימיות תוך שמירה על איכות השיער. האנטי ברייק סייף גארד מותאם בדיוק מולקולרי למוצרי הכימיה מבית מון פלטין פרופשיונל (הבהרה, צבע שיער וצבעי שיער מבהירים) ופועל עם מוצרים אלו בסינרגיה מושלמת לקבלת תוצאה מדהימה תוך שמירה על שלמות השערה ומראה שיער חיוני ומלא ברק.