החלקה אורגנית יוקו סיסטם

עמוס דניאלי 23, רחובות

חופית- 054-431-3826

צור קשר

הכירו את ההחלקה האורגנית המשקמת של יוקו סיסטם!

החלקה אורגנית המשקמת של יוקו סיסטם – "55 "SILK

החלקה אורגנית חדשנית שמכילה את כל היתרונות של החלקה יפנית והחלקת קרטין, בלי החסרונות. ולא פחות חשוב, "55 "SILK היא החלקה מבית טוב. הנוסחה פותחה בשיתוף עם קונצרן הענק היפני יוקו סיסטם, החברה שהביאה לעולם את בשורת ההחלקה היפנית המקורית!

מי לא חולמת לקום בבוקר עם שיער מושלם? ללכת לים, לבריכה, לשרוד את הערבים החמים והלחים של הקיץ הישראלי ועדיין להשאר עם שיער מדהים, כאילו הרגע יצאת ממספרה? בשורת ההחלקה הקבועה מופצת בעולם כבר 3 עשורים ומשנה את חייהן של עשרות מיליוני נשים. שגרת הבוקר מתקצרת, השיער בריא יותר, תמיד חלק ומלא ברק. 

יתרונות החלקה אורגנית של יוקו סיסטם

החלקת שיער הגמישה ביותר: ההחלקה האורגנית של יוקו, "55 "SILK מתאימה לכל סוגי השיער: שיער בלונדיני, שיער צבוע, שיער שעבר גוונים או פסים, שיער שעבר החלקות אחרות, שיער שבור או פגוע, שיער מתולתל או גלי. ההחלקה האורגנית של יוקו סיסטם גם משקמת את שיערך. דאגנו שהיא תהיה עשירה במינרלים, קרטין ותוספים טבעיים אחרים לשיער כדי שתרוויחי שיער נהדר ובריא לאורך זמן.

תהליך החלקת שיער פשוט: תהליך הביצוע של החלקה האורגנית יוקו סיסטם הינו פשוט וקצר משמעותית מהחלקה יפנית  ואורך כשעה, בדומה לטיפול קרטין. בתמורה תקבלי שיער חלק ומבריק שיחזיק כשנה עד הצורך בטיפול הבא. עם זאת, ככל מוצר קוסמטי, מומלץ מאד לבחור מעצב שיער שמנוסה בהחלקה ובאבחון שיער. 

מחיר החלקה אורגנית: מחיר החלקה אורגנית תלוי במעצב השיער, יוקרתו ומיקום המספרה, אך הוא זול מהחלקה היפנית והמחיר הממוצע נע בטווח של 2-4 טיפולי קרטין. את יכולה לעשות את החישוב הפשוט הבא: בשנה תזדקקי ל כ-10 טיפולי קרטין מול רק טיפול אחד של החלקה אורגנית. משתלם, לא? (שלא לדבר על החיסכון בזמן היקר שלכן במספרה).

החלקת שיער שלא מגבילה: עם ההחלקה האורגנית של יוקו תוכלי ללכת לבריכה או לים ללא הגבלה מבלי לחשוש מחידוש ההחלקה כל כמה שבועות.

רישיון משרד הבריאות: "55  "SILK היא החלקה אורגנית ברישיון של משרד הבריאות.

שיער חלק  ומבריק שמסתדר בדיוק כמו שאת רוצה. אבל באיזו החלקה לבחור? יש בשוק המון מוצרים וזה מאד מבלבל. בנוסף כל מעצב שיער מבטיח שהוא ה-מומחה הגדול להחלקות. למי ללכת? ולמה לבחור דווקא בהחלקה אורגנית?

ההחלקה האורגנית של יוקו בטוחה לשימוש עבורך, גם אם את בהריון.

החלקת הקרטין מכילה פורמליהיד שהוא חומר מסרטן שמסוכן לך, למעצב השיער שלך ולעובר, אם את בהריון. אדי הפורמלהיד נשאפים בנשימה, ולכן השפעתה מסכנת אותך גם אם את רק יושבת במספרה ליד מישהי שעוברת החלקת קרטין. אנו גאים להצהיר כי SILK 55"" היא החלקה אורגנית נטולת פורמלין ואמוניה ולא פחות חשוב, ידידותית לסביבה.

יש כמה החלקות אורגניות בשוק. רובן ללא רישיון ומחזיקות על השיער חודשים ספורים בלבד. אלו היתרונות הגדולים של ההחלקה האורגנית המשקמת "55"SILK . ל-"SILK 55"  יש את כל היתרונות של החלקה יפנית, בתוספת נוחות הטיפול של החלקת קרטין, ועם תוצאות של החלקה טבעית ועמידה יותר כמו ההחלקות האורגניות – בעצם, בבחירה ב- "55 SILK" תקבלי את הטוב מכל העולמות.

שגרת הטיפול לאחר ההחלקה האורגנית של יוקו סיסטם זהה לזו של החלקה יפנית:

  • אין לחפוף או להרטיב את השיער 48 שעות לאחר ההחלקה. (יש להימנע גם משהייה באזורים לחים כמו מקלחת לא מאווררת, סאונה או בריכה מחוממת)

  • לאחר 48 שעות ובכל חפיפה עם ההחלקה, יש לחפוף עם שמפו לא מלחים.

  • אין לאסוף את השיער 10 ימים מרגע ביצוע ההחלקה. (ללא גומיות, סיכות, קשת לשיער או אפילו משקפי שמש)

  • מומלץ מאד להשתמש במסכה להזנת השיער לאחר החפיפה בשמפו.

  • על מנת לשמור על ההחלקה אל תלכו לישון עם שיער רטוב.

  • אין לצבוע את השיער בשבועיים הראשונים מרגע ביצוע ההחלקה.

כל היתרונות של החלקות אחרות בלי החסרונות! ההחלקה האורגנית של יוקו סיסטם.

יוקו סיסטם – כשהמדע פוגש בקסם